Anasayfa / ÜRÜN BİLGİLERİ / Essentials Beauty Vitamins Multivitamin ve Koenzim Q 10

Essentials Beauty Vitamins Multivitamin ve Koenzim Q 10

Siberian Health’in Esentials marka ürünlerinden olan ‘Beauty Vitamins’ içeriğinde multivitamin ve Koenzim Q10 bulunan takviye edici bir gıdadır. Vücudunuzun günlük olarak ihtiyacı olan vitaminleri içeren Esentials Beauty Vitamins cildinizin güzelliğini de içten desteklemektedir. B vitamin kompleksi, D, E ve koenzim Q10 açısından zengin olan multivitamin şeklindeki gıda takviyesinin içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır.

Ürünün İçindekiler: Vitamin karışımıdır; Nikotinamid (Vitamin B3), Maltodekstrin, DL-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), L-askorbik asit (Vitamin C), D-pantotenat kalsiyum (Vitamin B5), Riboflavin (Vitamin B2), Pridoksin hidroklorür (Vitamin B6), Tiamin hidroklorür (Vitamin B1), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit), Retinil asetat (Vitamin A), D-biotin (Biotin), Siyanokobalamin (Vitamin B12), Fillokuinon (Vitamin K), Kolekalsiferol (Vitamin D)), hidroksipropil metil selüloz kapsül, Taurin (Aktif taurin), Ubidekarenon (Koenzim Q10), Kolekalsiferol (Vitamin D), DL-alfa-tokoferil asetat (Vitamin E), Pteroilmonoglutamik asit (Folik asit)

Kullanımı: Esentials Beauty Vitamins yemeklerle ya da suyla kullanılabilmektedir. Yetişkinlerde önerilen kullanım dozu günde 1 kapsüldür. Ürün gıda takviyesi olarak 1-2 ay boyunca kullanılmalıdır.

Ürün Kodu: 500115; Puan Değeri: 11 puan

Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir. Tamamen doğal ve bitkisel olmalarının yanında takviye edici gıda olarak kullanılmalıdır. Gıda takviyeleri normal beslenme yerine geçmez. İlgili yasa gereği bitkisel ürünlerde hastalık adı vermek yasaktır. Ürün detayları için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünün Ayrıntılı Açıklaması

Essentials Beuty multivitamin ve koenzim Q10 içeren güzel bir cilt ve saç için üretilmiş, yaşlanma karşıtı etki sağlayan takviye edici gıdadır. Kadın vücudunun dengesini sağlamak için 12 vitamin ve mineral kompleksi olarak formüle edilmiştir. Vücuttaki antioksidan etkinliğini arttırarak yaşlanmanın yıkıcı etkilerine karşı koruma sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan taurin sayesinde saç ve cildin güçlenmesine, genel yapısının iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Essentials Beauty Multivitamin ve Koenzim Q10’nun Aktif İçeriği

Güzellik kompleksi A, D3, E, K1, B1, B2, B6, B12, C vitaminleri, folik asit, nikotinamid, taurin, pantotenik asit, koenzim Q10 içermektedir. 1 kapsülün aktif içeriği tabloda görülmektedir.

Besin Maddesi Miktar BRD %
Taurin 213,5 mg 53,3
A Vitamini 1.2 mg 150
D3 Vitamini 0,01 mg 200
E Vitamini 15 mg 150
K1 Vitamini 0.09 mg 75
B1 Vitamini 1,75 mg 125
B2 Vitamini 1,83 mg 114
B6 Vitamini 2,25 mg 112,5
B12 Vitamini 0,04 mg 387
C Vitamini 127 mg 212
Nikotinamid 17,9 mg 99,4
Folik asit 0,56 mg 282
Pantotenik asit 6,3 mg 105
Koenzim Q10 19,6 mg 65
Biyotin 0,14 mg 288

*Ürünün günlük düzenli şekilde alınması önerilmektedir.

Vitamin Mineral Kompleksinin Yararları

Vitamin kompleksi ürün yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmanın yanında kadın vücudu için etkili bir antioksidan koruma sağlamaktadır. Kadınların günlük olarak ihtiyacı olacak tüm vitamin ve mineralleri içermektedir. Günlük beslenmeyle alınamayan tüm vitamin mineralleri takviye etmektedir. Güzellik vitaminleri olarak adlandırılan yukarıdaki vitaminlerin % 95’i vücudun hareketliliğini sağlamak için vücut enerjisinin üretilmesine katılmaktadır. Yine ürün içeriğindeki maddelerin % 25’inin vücutta eksikliği birçok hastalığın gelişmesi için ön koşul sağlamaktadır. % 75’i ise yokluğunda huzursuz ve yorgun bir hayat yaratmaktadır. Bu anlamda düşünüldüğünde Siberian Wellness ürünü formüle ederken vücudunuz için en uygununu düşünmüş, ileri teknoloji kullanarak bu vitamin ve mineralleri doğal yollarla vücuda en yarayışlı formlarda kullanmıştır.

Koenzim Q10’nun Faydaları Nelerdir?

  • Koenzim Q10 hücresel düzeyde metabolik süreçlere katılarak enerji üretiminde görev almaktadır.
  • Antioksidan etkisi sayesinde hücreleri UV ve radyasyona bağlı oksidasyondan korumaktadır.
  • Bağışıklığı güçlendirici etkisi yanında yine antioksidan etkisi sayesinde yaşlanma etkilerini durdurmaktadır.
  • Cildin parlaklık ve esnekliğini korumasına yardımcı olmaktadır.

Yaşlanmayla Koenzim Q10 Miktarındaki Değişim ve Telafisi

Yaşlanma sürecine bağlı olarak vücutta koenzim Q10 miktarında azalma olmaktadır. Bu azalmayla da yaşlanma belirtileri daha da artmaktadır. 20 yaşına kadar bu miktar % 100 iken, 20-30 yaş arasında bu oran % 75’lere, 30-50 yaş arasında % 45’lere, 50-60 yaş arasında % 25’lere kadar düşmektedir. Bu nedenle yaşlanma süreçlerinin durdurulması ve yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılması için koenzim Q10 içeren yiyecekler ve özel gıda takviyeleriyle azalan depolar tamamlanmalıdır. Günlük beslenmeyle koenzim Q10 seviyesinin normalleştirilmesi için günde 79 adet haşlanmış yumurta, 1 kg ringa balığı, 400 gr sığır eti, 1 kg tavuk eti ya da 1 kg’dan fazla yer fıstığı tüketmek gerekmektedir. Bu kadar yüksek miktarda besini tüketmek normal bir beslenmede mümkün olmayacağı için gerekli durumlarda doğal gıda takviyelerine yönelmek çok daha doğru bir yaklaşım olacaktır. Multivitamin ve koenzim Q10 kompleksi gıda takviyemiz günlük ihtiyacınızın karşılanmasında olduğu güçlü bir formülasyona sahiptir.

Open chat
Soru ve Destek Hattı