Anasayfa / Blog / Siberian Wellness’te Şimdi Detoks Zamanı

Siberian Wellness’te Şimdi Detoks Zamanı

Siberian Wellness’ın etkisi yüksek yenilikçi çözümü renissance üçlü set ile hücresel bazda vücut temizleme detoksu. Metabolizmaya destek sağlayan üçlü bir premium sistemi irinün temelini, vahşi doğa şartlarında yetişen sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin, minarel ve zengin bitki ekstreleri içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.

Metabolizmaya destek sağlayan üçlü bir premium sistemi irinün temelini, vahşi doğa şartlarında yetişen sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin, minarel ve zengin bitki ekstreleri içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.
Günümüzde vücut detoksu yanlış beslenmesigara alkol kullanımıstresli düzensiz yaşam ve çevresel faktörler dolayısı ile önemli bir hale gelmiştir. Detoks insan vücudu hücrelerinin normal çalışması için önemli bir koşuldur. Renaissance Triple Set‘in temelini vahşi doğa şartlarında yetişen endemik sibirya bitkilerinden elde edilen vitamin minareller ve  zengin bitki eksraları içeren üç farklı formül oluşturmaktadır.

 

Hücresel Düzeyde Temizlik:
Hızlı Metabolizma
Güzel Bir Cilt ve Saç
Neşe ve Enerji

Sinameki yağrağıdulavrat otu kökü ve sarı kantaron bağırsak aktivitesini düzenler. Bağırsak mikrofloryasının normalleşmesine katkıda bulunur. Papatya yağ metabolizmasını hızlandırır. Selenyum, bakır, manganez, C, E ve B2 vitaminleri hücrelerin oksidatif stresten korunmasını sağlar. B2, B6 ve C vitaminleri enerji metabolizmasının normal seviyede kalmasına yardımcı olur. Hücre arası alanın temizlenmesi, hücre içi temizlenme, hücrelerin antioksidan korunması, organlara yönelik amaçsal yenilenme etkisi. Uygulama kürü sonrası yumuşak ve kalıcı etkisi bulunmaktadır. 30 yıllık geçmişi olan Patentli Set her gün 1000 adetin üzerinde satılmaktadır.

Tüm Vücut Sistemlerini Güçlendirmek
Azalan Alerjik Arka Plan
Kararlı Sindirim
Güçlü Bağışıklık
Kalp – Risk Yok
Dinlendirici Uyku


Formül 1: 
Çeşitli biyolojik sıvılarda toksit maddelerin erimesi ve vücuttan doğal yollar ile atılmasını sağlar.
Formül 2: Hücre içerisinde toksitlerin zararsız hale gelmesini sağlayan fermentlerin çalışmasında etkilidir, bu vesile ile toksit bileşenler vücuttan atılırlar.
Formül 3: Hücre içi fermentleri uyarark ve hücre membranlarının asitlenmesini bloke ederek hücreleri serbest radikallerden koruyan bir antioksidan kempleksidir.

Antioksidan Koruma
Vücut Gençliği
Büyük İyilik Hali
Stres Toleransı
İlgili Ürün
Open chat
Soru ve Destek Hattı